افزایش سرعت در ویندوز ۱۰ با Advanced SystemCare

افزایش سرعت در ویندوز ۱۰ با Advanced SystemCare

کاربران زیادی هستند که از سیستم‌عامل ویندوز استفاده می‌کنند و از کندی سرعت ویندوز شکایت دارند. ما در این مطلب آموزشی برنامه‌ای را برای افزایش سرعت ویندوز به شما معرفی می‌کنیم. این برنامه قابلیت‌های کاربردی و مفیدی دارد که قطعا از استفاده از آن پشیمان نخواهید شد.

نرم‌افزار ADVANCED SYSTEMCARE، نرم‌افزار مناسبی برای بهینه‌سازی ویندوز است که توسط شرکت  IObit منتشر شده است. با گذشت سال‌ها استقاده از ویندوز، قطعا ویندوز شما دارای تعداد زیادی فایل‌های غیرضروری و همچنین مولفه‌های رجیستری غیر قابل مصرف است. با استفاده از نرم‌افزار ADVANCED SYSTEMCARE، می‌توانید ویندوز خود را بهینه کنید و در نهایت با این کار سرعت ویندوز شما افزایش پیدا خواهد کرد.

این نرم‌افزار کلیه فایل‌های غیرضروری و مولفه‌های رجیستر غیرقابل مصرف را پاک می‌کند و همچنین استارت‌اپ ویندوز شما را بررسی می‌کند و با بهینه‌سازی آن، سرعت بالا آمدن ویندوز شما را افزایش می‌دهد، این کار باعث می‌شود، ویندوز سیستم شما سریعتر بالا بیاید.

این نرم‌افزار رایگان نیست، شما برای دانلود ان به همراه کرک آن می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

این نرم‌افزار دارای یک آنتی‌ویروس داخلی است، که امکان اسکن سیستم شما را دارد.

یکی از ویژگی‌های کاربردی این نرم‌افزار، ویژگی Turbo Boost است. این قابلیت برنامه‌های غیرضروری سیستم شما را متوقف می‌کند و باعث بهینه شدن سیستم شما و افزایش سرعت در آن می‌شود. این قابلیت بخش استارت‌اپ سیستم شما را هم بهینه می‌کند که سرعت بالا آمدن ویندوز شما افزایش پیدا کند. برای فعالسازی این قابلیت به قسمت Speed Up بروید و ویژگی Turbo Boost را On کنید.

ویژگی FaceID، از دیگر ویژگی‌های جالب و کاربردی این نرم‌افزار است. تکنولوژی تشخیص چهره یک لایه امنیتی به سیستم شما اضافه می‌کند و از نفوذ افراد غریبه به سیستم شما جلوگیری می‌کند. این ویژگی به به تجزیه و تحلیل صورت کاربر می‌پردازد و در صورت شناسایی افراد ناشناس در پشت سیستم آنها را شناسایی می‌کند و از آن برای شما عکس می‌گیرد و در سیستم دخیره می‌کند، تا شما شناسایی کنید که چه کسانی قصد نفوذ به سیستم شما را داشتند. این قابلیت از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و امنیت سیستم شما را بالا می‌برد.

این برنامه دارای قابلیت پاکسازی بسیار مناسب است. شما با استفاده این قابلیت می‌توانید فایل‌های غیرقابل استفاده و فایل‌هایی که از حذف برنامه‌ها باقی مانده است، که فضای قابل ملاحظه‌ای از حافظه سیستم شما را اشغال کردند، را پاک کنید.

شما با استفاده از این برنامه می‌توانید به صورت امن وب‌گردی کنید. چرا که این برنامه از سیستم شما در هنگام وب‌گردی در مقابل برنامه‌های مخرب و تهدیدهای آنلاین محافظت می‌کند. این قابلیت تنها بر روی مرورگرهایی چون کروم، فایرفاکس قابل پشتیبانی است.

شما با استفاده از این برنامه می‌توانید عملکرد سیستم خود را هم به آسانی مشاهده کنید.  این برنامه عملکرد پردازنده،  حافظه رم و هارد دیسک را برای شما نمایش می‌دهد.

۰


برچسب ها :

بدون دیدگاه